Jakie dofinansowanie jest dla mnie?

Dowiedz się bezpłatnie ile kosztuje fotowoltaika dla Twojego domu!

Wszyscy mówią na temat korzyści, które niesie fotowoltaika dla domu lub firmy – od niezależności energetycznej – przez oszczędność, aż po ekologiczny aspekt. To, o czym za mało się rozmawia, a równocześnie jest jednym z najbardziej interesujących aspektów inwestycji, jest cena fotowoltaiki. Program czyste powietrze ma na celu bezpłatną pomoc dla obywateli w kontekście wyboru wiarygodnego instalatora instalacji fotowoltaicznych. Dzięki narzędziom zamieszczonym na stronie możecie dowiedzieć się jaki powinien być koszt instalacji, porównać ceny różnych instalatorów oraz zasięgnąć wiedzy z jakich dofinansowań można skorzystać a które można ze sobą łączyć.

Pamiętaj jednak, że nasz kalkulator fotowoltaiki nie jest Ci w stanie podać dokładnej ceny. Wyniki, które otrzymasz z jego pomocą są bowiem uśrednione i orientacyjne, ale z całą pewnością pomogą Ci w dużym stopniu zorientować, się na jaki koszt fotowoltaiki możesz się przygotować. Niemożność dokładnego określenia ceny z pomocą naszego narzędzia online wynika z faktu, iż dokładna kalkulacja będzie możliwa tylko po uwzględnieniu wielu czynników.

Kalkulator fotowoltaiki bierze pod uwagę takie elementy jak:
  • kierunek nachylenia,
  • nasłonecznienie dachu,
  • stopień nachylenia dachu
Celem określenia ostatecznej ceny konieczne będzie skontaktowanie się wybranym instalatorem. Na stronie znajdziecie listę rekomendowanych i najwyżej ocenianych Instalatorów. Pamiętaj, że cena fotowoltaiki jest w dużej mierze uzależniona też od czynników takich jak:
    • wielkość instalacji,
    • warunki panujące na miejscu montażu paneli,
    • wybrana jakość komponentów.

Miejsce instalacji *

Typ użytkownika *

W jakim kierunku jest zwrócony dach? *

Ile wynosi Twój rachunek za prąd? *

Jaki jest rodzaj pokrycia Twojego dachu? *

Jakie jest nachylenie Twoje dachu? *

Czy chcesz otrzymać ofertę pompy ciepła? *

Proszę podać swoją miejscowość

Proszę podać swoje imię *

Proszę podać swój adres e-mail *

Proszę podać swój numer kontaktowy *